top of page

         Косівщинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» Степанівської селищної ради -   опорний заклад на базі якого постійно проходять різні районні заходи (методоб’єднання, семінари, засідання творчих груп, майстер-класи та інше).

   Педагогічний колектив завжди у пошуку нових інноваційних технологій, інтерактивних методів і прийомів навчання і виховання малят.  

     Косівщинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» введений в експлуатацію у 1985 році. Знаходиться у комунальній власності Косівщинської сільської ради.  

 У закладі функціонують 5 груп. Із них: група дітей раннього віку, 2 групи дітей молодшого віку, група середнього віку, група дітей старшого дошкільного віку. Станом на  01.01.2022 року у закладі виховується 110 дітей. Дошкільною освітою охоплено 90% дітей, які проживають на території Косівщинської  сільської ради.


     


  

   Одне із головних завдань  нашого садочка  – створення оптимальних  умов  для особистісного зростання дитини у всіх видах діяльності, згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти та Програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

 Про здоров’я, розвиток, виховання і навчання косівщинської малечі піклується 32 працівників, з них 18 педагогів.

 Спостерігається тенденція до збільшення кількості молодих педагогів зі стажем роботи до 10 років. Проте  досвідчених  і  молодих  об’єднує  одне – любов до дитини, усвідомлення  великої  відповідальності  за   її здоров’я    та  всебічний  розвиток.  Якісний склад педагогічних працівників високий. Усі мають вищу освіту. Середній вік педпрацівників становить 36 років. У штатному розписі є  посада логопеда, практичного психолога, керівника гуртка, інструктора з фізичного виховання, вихователя - методиста.

 Пріоритетний напрямок роботи садочка – фізкультурно-оздоровчий.    

    У закладі дошкільної освіти є музична та спортивна зала, українська світлиця.

 Харчування в ЗДО організоване 3-х разове, різноманітне, у відповідності до технологічних карток; їжа видається в визначений час з інтервалом 3-4 години. Щомісячно аналізується стан харчування дітей у закладі. Матеріально-технічна база харчоблоку відповідає вимогам. У2015 році зроблено ремонт харчоблоку та придбано технологічне обладнання.

 Педагоги свою діяльність спрямовують на підвищення якості та ефективності навчально-виховної роботи, на особистісний розвиток дитини, формування потреби дітей у знаннях, розвиток патріотичних почуттів, формування у дітей активної життєвої позиції щодо власного здоров’я. Педагогічний колектив закладу працює у спільній взаємодії з батьками, залучаючи родини вихованців до тісної співпраці. Разом з батьками  та за  підтримки Косівщинської  сільської ради ми створили  сучасне розвивальне середовище, комфортні умови для нашої малечі.

bottom of page